Sık Kullanılanlara Ekle
 
Anasayfa Hakkımızda Markalarımız Ürünlerimiz Ürün Videoları İletişim
AOTI'nin Endikasyonları > AOTI'nin Avantajları > AOTI Vaka Örnekleri >
 
  
AOTI Yara Bakım Sistemleri
Genewel Yara Örtüleri
Sorbion
TavTech
Bapscarcare
Topikal Yara Oksijen Tedavisi
Sorbion Ürünleri
Yara Temizlik Debridman Si...
Yapışkansız Köpük Yara Örtüsü
Silikon Yara Tedavisi
Kendinden Yapışkanlı Sliko...
Yapışkanlı Hidrofobik Yara...
Hakkımızda
Hakkımızda

Medikal tedavi alanında faaliyet gösteren BETA CE Cerrahi Sistemleri; İzmir’de ve Ege Bölgesi’nde hastalara tedavi çözümleri üretmek için önemli uluslararası kuruluşların bölge yetkili temsilciliğini yürütmektedir.

Faaliyet Alanları:  Oksijen Terapisi ile yara tedavileri, Yara Örtüleri, Pazarlama, Satış ve Temsilcilik

Vizyonumuz: Yeni tedavileri hekimlerin onayı ile hastaların hizmetine sunarak hedeflenen tedavi standartalara ulaşılmasını sağlayan çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz:  En iyi yara tedavisi seçeneklerini hekimlere sunmak ve memnuniyet yaratan sonuçlara ulaşmak, ekip ruhu ile üreticiden son kullanıcıya kadar bir takım çalışmasının bütünlüğünü sağlamak, satmış olduğu ürünleri daha geniş pazarlara sunmak ve ürün çeşitliliğini arttırmak, dünyanın en kaliteli markaları ile sektöründe liderliğinin devamlılığını sağlamaktır.
 
Kalite Politikamız: İşinde uzman kadrosu ve onaylı tedavi çözümleri ile Temel yapısı Dürüstlük, Saygınlık ve Güvenilirlik üzerine kurulmuş BETA CE Cerrahi Sistemleri Müşterileri, İş ortakları ve Çalışanları için bu koşulları sağlamayı hedef edinmiştir. Bu nedenle tüm çözüm ortakları için güvenilir bir firma olmuş ve hizmetde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

 
  
 
Anasayfa Hakkımızda Markalarımız Ürünlerimiz Ürün Videoları Tüm İçerikler XML Site Haritası İletişim
 
Mansuroğlu Mh. Alija İzzet Begoviç Cd. No: 8 / C Bayraklı - İzmir  Telefon : +90 232 261 24 25   © 2011 Her Hakkı Sakılıdır.